Status-uri pe forum [NOU !]

In jos

Status-uri pe forum [NOU !]

Mesaj  Admin la data de Dum Dec 11, 2011 4:25 am

Statuturile pe acest forum:

Administrator: eu (Minghui)

Membru: practicant care a participat la practica (achitandu-si evident si taxa) in luna curenta* SAU care este din provincie si il cunoastem ca participant serios la evenimentele scolii SAU face parte din stuff-ul care il ajuta in mod direct (cu sarcini concrete) pe maestrul Song (si evident s-a inscris pe forum Smile )

Simpatizant: persoana cunoscuta, aflata in legatura cu maestrul [e.g. pacient, cursant ocazional, participant ocazional la tabere si sau practica (si evident s-a inscris pe forum Smile )]

Vizitator: oricine de pe net vrea si stie de forum

Cu alte cuvinte nici un statut (nu, nici macar statutul meu Wink ) nu este fix, ci este conditionat de principiul "atat cat ajuti tu grupul de practica, atat te ajuta si ea pe tine" (care mi se pare profund echitabil)

Minghui

* Noutatea consta in faptul ca se incurajeaza prezenta la sala (ceea ce oricum implica si plata taxei) si nu doar contributia financiara, deoarece acest grup de practica doreste sa incurajeze in primul rand practicantii (sustinerea din interior) si abia apoi eventualii "sponsori" (sustinerea din exterior).
Pe aceasta cale anuntam din nou ca toti cei care au platit taxe, fara a fi prezenti la practica, vor primi aceste taxe inapoi fie la prima lor prezenta in sala, prin deducere din taxa lunara corespunzatoare lor, fie luand legatura cu mine si stabilind o intalnire, de comun acord.

Nu vom sustine aceasta sala decat cu taxele practicantilor prezenti !

Admin
Admin

Data de inscriere : 30/09/2011

http://longliferomania.wikiforum.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum